ABB - ACS355-03E-44A0-4
Paypal
Stripe
American Express
Visa
Master Card
Bank Transfer
ABB
SKU 3AUA0000058195
ABB - ACS355-03E-44A0-4
ACS355 Inverter Drive, 3-Phase In, 0 to 600Hz Out, 22 kW, 400 V ac, 44 A